Zakres usług

 Elektryka, Automatyka, Elektronika, Projekty, Schematy, Oświadczenia, Domofony, Ppoż, instalacje odgromowe, przyłącza, dokumenty do zakładu energetycznego, monitoring, alarmy, tv-sat, rozdzielnie,

 504 504 991

Podziel się!

  O naszej firmie

  Firma ElektroFix zajmuje się dla Państwa wykonywaniem usług elektrycznych na terenie całego Krakowa oraz jego okolic. Już od wielu lat klienci ze stolicy małopolski mogą liczyć na naszą fachową i szybką pomoc oraz profesjonalne doradztwo, co do możliwości rozwiązania ich problemów z instalacją elektryczną. Nasz elektryk to człowiek z doświadczeniem i wiedzą, a ponadto posiada stosowne uprawnienia, które zapewnią Państwu gwarancję odpowiednio wysokiej jakości wykonanego zlecenia:
  – uprawnienia zw. z Dozorem i Eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych,
  – certyfikat rzetelności i uczciwości.

  Nasza firma posiada ponadto pełne ubezpieczenie od Ochrony Cywilnej, a na każdą instalację wykonaną przez naszego elektryka dajemy gwarancję. Dla bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów zajmujemy się również naprawami pogwarancyjnymi, bo nie ma dla nas nic ważniejszego niż kompleksowa kontrola nad bezpieczeństwem instalacji elektrycznej i używających ją osób. Można się z nami kontaktować całą dobę – odpowiednio szybko i profesjonalnie zajmiemy się każdą awarią, gdyż funkcjonujemy również jako pogotowie elektryczne.

  W razie awarii proszę kontaktować się pod nr telefonu: 504 504 991

  Podziel się!

   Referencje

   Na teranie miasta Kraków działamy już od ponad 10 lat (początek naszej firmy sięga roku 2006). Nasze usługi z zakresu napraw i wykonywania instalacji elektrycznych opieramy zawsze na odpowiedniej jakości materiałach oraz zapewnieniu całej sieci 100% wydajności i bezpieczeństwa. Dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów mamy szansę rozwijać swoją ofertę, która z każdym kolejnym rokiem jest coraz większa (zupełnie jak wymagania osób, które odwiedza nasz elektryk). Dla nas nie ma znaczenia wielkość zlecenia – podejmujemy się każdego zadania i dajemy gwarancję na wyniki naszej pracy. Na prośbę klienta zajmujemy się również doradztwem technicznym oraz rozwiązywaniem problemów powstałych w działaniu instalacji elektrycznej.

   Podziel się!